Budúci prváci

2 % z dane

blahoželáme !

Majstrovstvá okresu v cezpoľnom behu

Dňa    25 .9.2008 sa uskutočnili majstrovstvá okresu v cezpoľnom behu. V kategórii staršie žiačky v súťaži jednotlivcov sa umiestnila na 3. mieste žiačka 9.B  triedy Dominika Baranová.  Naša škola obsadila  2. miesto v zložení :Dominika Baranová (9.B) , Silvia Bakočková(8.A) a Simona Sarkanyová(8.B).

V kategórii najmladších žiačok naša škola obsadila  1. miesto v zložení :Natália Remayová (4.A) , Michaela Vankovičová (4.A) a Alexandra Labjaková(4.A). V súťaži jednotlivcov sa umiestnila na 2. mieste žiačka 4.A  triedy Michaela Vankovičová

V kategórii najmladších žiakov 4. miesto v zložení : Tomáš Ružič (4.B) , Viktor Bočkay (4.B) a Ian Esteban (4.A)

Streľba zo vzduchovky

Dňa 20.10.2009  sa uskutočnili majstrovstvá obvodu v streľbe zo vzduchovky:  V kategórii žiaci sme sa umiestnili  na peknom 2. mieste a v kategórii žiačky  na 3. mieste.

Adam Fajkus - žiak 8.A triedy reprezentuje našu školu v streľbe zo vzduchovky.                         V kategórii 14 -16 rokov obsadil 1. miesto v kraji .

Prajeme mu aj naďalej veľa streleckých úspechov.

Dňa 4.11.2009  na majstrovstvách obvodu v stolnom tenise v kategórii žiaci sa naša škola    umiestnila na    2. mieste.

Dňa 16. a 18.3.2010  na majstrovstvách obvodu vo volejbale reprezentovali našu školu žiaci 9.ročníka Novara Roman,    Bohunský Ladislav, Takáč Michal, Lošonský Peter, Bajzík Mário, Komanický Samuel, žiaci 8. ročníka Múčka Andrej a Gajdošík Roman.   V kategórii  žiaci obsadili1i. 3. miesto. V kategórii žiačky nás reprezentovali  Kanisová Patrícia, (8.A).Vámošová Nicole (8.A) a Babjáková Alexandra(9.A) , Krömerová Jesica(9.A) , Szluková Monika(9.A) , Mojžišová Alexandra(9.B) , Karešová Simona(9.B) .Umiestnili sa na 3. mieste.

Gratulujeme !

Dňa 29.4.2010  sa uskutočnili Majstrovstva obvodu v orientačnom behu. V orientačnom behu družstiev- žiačky sme sa umiestnili na I. mieste, v orientačnom behu družstiev- žiaci na II. mieste a v orientačnom behu jednotlivcov žiačka Sára- Jasmína Soboňová obsadila III. miesto.